Fost director cu pensie peste medie, aflat în scaun cu rotile, preferă să trăiască pe stradă
Polițiștii locali din Timișoara intensifică acțiunile de preluare din stradă a persoanelor fără adăpost, însă atrag atenția că gesturile cetățenilor de a oferi bani cerșetorilor […]

