FOTO | Peste 600 de copii din Timișoara au vizitat sediul Poliției Locale de Ziua Porților Deschise: „Bucuria lor a fost o energie extraordinară pentru polițiștii locali”
Peste 600 de copii au vizitat marți sediul Poliției Locale Timișoara, în cadrul evenimentului Ziua Porților Deschise. Cei mici au aflat cum lucrează polițiștii locali, au urcat în autospeciale și au participat la un concurs de desen.
