Handbal: Poli a părăsit Cupa României
SCM Poli Timișoara a fost eliminată, astăzi, în primul tur al Cupei României, după ce a pierdut, scor 25-26 (14-14) în fața echipei HC Buzău. […]
SCM Poli Timișoara a fost eliminată, astăzi, în primul tur al Cupei României, după ce a pierdut, scor 25-26 (14-14) în fața echipei HC Buzău. […]