Studenți din Timișoara au uitat mâncarea pe foc și au alertat pompierii. Peste 150 de persoane evacuate din cămin
O oală uitată pe foc în căminul studențesc C12 din Timișoara a provocat panică marți seară. Fumul dens a făcut ca peste 150 de persoane […]
